Membran Çatı Kaplama

Membran Çatı Kaplama
Membran Çatı Kaplama Sistemleri

Gaziantep ve ilçelerinde membran çatı ustasına ihtiyaç duyduğunuzda en donanımlı firma olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Deneyimli profesyonel hizmetimizden faydalanmak için 0533 635 61 90 telefondan hızlıca bilgi alabilirsiniz. Membran Çatı Ustası konusunda uzman bir ekiple çalışmaktadır.

Çatı Yalıtımında Membran Çatı Ustası Oldukça Önemlidir

Gaziantep ve ilçelerinde çatı kaplaması uygulamalarında kaliteli işçiliğe sahip olmayan her bina için tekrar bir maliyet çıkmaktadır. Yalıtımda göz ardı edilen küçük hatalar nedeniyle çatılar zamanla yıpranarak kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bunun birçok örneğini gittiğimiz servis yerlerinde görmekteyiz.  Bu nedenle membran çatı ustası servis hizmetini layıkıyla yapmak ile mükelleftir. Çatı kaplaması yaptıracak bireysel ve kurumsal muhataplar bunu bilmezler. Dürüst olması gereken bu işçiliği sunacak olan ustadır.  

Membran çatı sistemlerinde binanın yalıtımda beklenen performansı geri kazanabilmesi doğru bilgilendirme sonrası doğru uygulamalar ortaya koymak gerekir.  Müşteri memnuniyeti yeni bir müşteri kazanmaktır. Bu bilinç ile yapılan her işte kazanç bu işi yapan firmalara zamanla kurumsal kimlik kazandırır.

Gaziantep ve İlçelerinde Membran Çatı Uygulamaları

Gaziantep membran çatı uygulaması için birinci sınıf işçilik arıyorsanız doğru yerdesiniz. Her tür çatı yalıtımında yılların tecrübesi ile hizmet vermekteyiz. ACK Çatı, membran çatı hizmetini aktarmakla kalmayıp; teknik destek, iletişim desteği, ürün ve hizmetler hakkında danışmanlık hizmeti gibi çeşitli birimler aracılığı ile hizmet vermektedir.

Ülkemizde su yalıtımı için pek çok farklı uygulamaların uygulayıcısı firmalardan biriyiz. Membran çatı uygulaması sayesinde  sorunların kalıcı olarak çözümlendiğini sizlere bildiririz. 

ACK Çatı olarak yaptığımız malzeme türüne göre başlıca çatı çeşitleri;

  • Kiremit çatı
  • Metal kiremit çatı
  • Panel çatı
  • Shingle çatı
  • Çelik Konstrüksiyon çatı
  • Arduazlı çatı
  • Membran çatı
  • Onduline Çatı

 

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com