Çelik Konstrüksiyon Çatı

Çelik Konstrüksiyon Çatı
Çelik Konstrüksiyon Çatı Sistemleri

Çelik çatılar, ahşap ve betona nazaran daha izotropik ve mukavemeti yüksek bir malzemedir. Daha hafif malzemelerle çok daha büyük açıklıklar geçilebilir.

Bundan dolayı da açıklıkların büyük olduğu AVM, üretim tesisleri, fabrikalar, işyerlerinde sıklıkla çelik çatı uygulamaları kullanılır.

Gaziantep Çatı Sistemleri, Çelik kontrüksiyon çatı imalatı ve montajında ciddi referanslara sahip kurumsal bir firmadır. Gaziantep ve ilçelerinde çelik kontrüksiyon çatı kaplama bilgi ve deneyimine sahip lider firmalardan biriyiz. Çelik kontrüksiyon çatı sistemleri hakkında bilgi almak istersenz 0533 635 61 90 telefonumuzdan bizi arayınız. Talepleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Çok değişik şekillerdeki mimari geometrilere istenen mukavemet ve estetiği koruyarak mükemmel cevap verebilmesinden dolayı binalarınızın yapısını estetik olarak destekler çelik çatılar.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Projelerinde istenilen makas açıklığı ve kolon ve kiriş yüksekliği de cephe çatı ara ve kat bölmeleri dahil olmak üzere depreme dayanıklı endüstriyel ve sosyal yapıların çatılarını çelik konstrüksiyon olarak uygulamaktayız.

Gaziantep Çelik Konstrüksiyon Çatı Sistemleri

Antep'te spor tesislerinde, fabrika binalarında, çelik sanayi yapılarında, uçak hangarlarında, atölyelerde, hangarlarda ve depolarda çelik kontrüksiyon çatılar kullanılmaktadır. Bu tür binalarda tüm taşıyıcı sistemlerinin çelikten üretilip geniş açıklık ve yüksekliğe sahiptir. Özellikle deprem tehlikesi bulunan bölgelerde en çok tercih edilen çatı türlerindendir. Çelik konstrüksiyon yapıları diğer taşıyıcı sistemlere oranla üstün mekanik özelliklere, uygulama kolaylığına ve statik yeteneklere sahiptir. Çelik konstrüksiyon yapılar güvenli ve ekonomik olmasının yanında hızlı kurulum ve sökülüp başka yere taşınma açısından da büyük kolaylık sağlar.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com