Teras Su Yalıtımı

Gaziantep Teras Su Yalıtımı
Gaziantep Teras Su Yalıtımı

Firmamız %1-2 meyilli betonarme ile inşa edilen çatılarda teras su yalıtım işini en iyi yapan firmalardan biridir. Gaziantep'te çatı problemlerini çözecek deneyimli ustalara sahibiz.

 Teraslar binayı üstten gelecek dış etkenlerden korumak üzere inşa edilirler. Antep'teki meyilli kagir yığma ve karkas yapılarda ve betonarma teraslarda su yalıtımı işlerinizde uygun fiyat kaliteli malzeme ile size hizmet vermeye hazırız. 

Teraslardan yararlanılması düşünüldüğünde etrafında 80-110 cm. yüksekliğinde korkuluk veya parapet duvarı yapılması gerekir. Üzerine gelen yağmur ve kar suları yarı taraflara doğru meyil verilerek gizli veya askılı oluklarda toplanıp yağmur boruları ile zemin akıtılabilir. Ayrıca bina planında banyo, mutfak ve tuvalet tesisat borularının terası deleceği noktaya doğru meyil verilerek ve terasa gelen sular bu borularla kanalizasyona akıtılabilir.

Gaziantep teras su yalıtımı ustası aramalarınızda uygun fiyat avantajı ile garantili hizmet üretmekteyiz. Bizi 0533 635 61 90 nolu hızlı iletişim hattımızdan teras su yalıtımı hakkında bilgi talep edebilir, kesif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Teras Su Yalıtımı Gaziantep'te Nasıl Yapılır

Firmamız, Antep'teki binaların teraslarında suyun ve aynı zamanda ısının geçmesini önlemek üzere izole eder. Betonarme çatı plakası üzerine ısıyı önlemek üzere ait ve üst yüzeylerine ruberoit, katranlı kağıt veya karton kaplanmış izoteknik, cam yürü gibi yalıtım gereçleri konur. Isı izolesi üzerine teras meyilini vermek ve yüzeyi düzeltmek üzere tesviye betonu dökülür. Tesviye betonu üzerine levha halindeki yalıtım malzemeleri üç veya daha fazla katlar halinde serilerek ve yapıştırılarak veya mastik asfalt dökülerek suya karşı izolasyon yapılır. Parapet duvarı yapılan teraslarda duvar dibinde 15-30 cm. yüksekliğine kadar aynı şekilde teras çatı su yalıtımı yapılır.

Teraslarda kullanılacak izolasyon malzemelerinin soğukta elastikiyetini koruyan, sıcakta yumuşayarak ve sıvı hale gelerek akmayan cinsten olması gerekir. Üzerinde geziImeyecek ve başka maksatlarla kullanılmayacak teraslarda suya karşı yapılan izolasyon üzerine temiz kum serpilir ve silindirlenir. Teraslardan çeşitli şekillerde yararlanılması isteniyorsa suya karşı yapılan izolasyon üzerine, dış etkilere ve arınmaya dayanıklı doğal ve yapay taşlarla kaplama yapılır.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com