Çatı Kaplama

Gaziantep Çatı Kaplama
Gaziantep Çatı Kaplama

Gaziantep Çatı Kaplama, işini çatı ustaları ile yapan lider firmalardan biridir. Kaplama işi doğru yapılmadığında ileride çıkacak akma ve ısı problemleri nedeniyle oldukça can sıkıcı bir durum oluşturur.

Gaziantep ve ilçelerinde çatı kaplama ustası arıyorsanız 0532 050 75 55 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. İşçiliğimiz garantilidir.

ACK Çatı Ltd. Şti., çatı kaplama işinde uygulanacak çatı çeşidine göre kaplama malzemesini özenle seçer. Bu konuda Antep Çatı olarak seçilecek malzemenin avantajlarını ya da dezavantajlarını müşterimize detaylı şekilde anlatmaktayız. Gaziantep'in iklim yapısına uygun çatı kaplama malzemesi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sunarız. Müşteri mutabakatı sonucu projeye başlama ve bitiş tarihi belirleriz. Belirlenen gün aralığında çatı kaplama işini özenle yaparak teslim ederiz.

Çatı kaplama işini aldığımızda projeye uygun malzemesinin fiyat analizini yaparız Ayrıca üretici firma araştırması yaparak ürünün kalite kontrolünü bir kez daha gözden geçiririz. Firmamız kaplama malzemelerinin temini, nakliyesi gibi diğer konularda teklif sonrası ayrıca bir fiyat çıkarmamaktadır. İşimizin arkasındayız, firmamız anlaşmaya dayalı tüm sorumluluklarını yerine getirmekte oldukça titiz bir ticari ahlak sahibidir.

Gaziantep Çatı Kaplama firması olarak sorunsuz bir şekilde malzemeyi uygulama alanına getirip çatı yapımı işlerine başlarız. Projemizde defolu ve sorunlu malzemeleri asla kullanmayız. Bunu kul hakkı bağlamında ele alıp ahiret korkusu ile hareket etmekteyiz. Uygulama yapılırken malzemenin türüne göre şartnamelerine uygun montaj yapıyoruz. Çatı kaplama malzemesinin kenetlenme detaylarına oldukça önem veriyoruz.

Çatı Kaplama işlerinde kullanılan başlıca kaplama malzemeleri:

  • Kiremit çatı kaplama
  • Metal kiremit çatı kaplama
  • Ondüline çatı kaplama
  • Panel Sandviç çatı kaplama
  • Shingle çatı kaplama

 

 

Gaziantep Çatı Kaplama Ustası, Anteplilere en iyi hizmeti sunmak için yapılanmış ciddi kurumsal bir firmadır. Çatı kaplama firması aramalarınızda silere en uygun fiyat ve en iyi hizmeti sunmak için ilginizi beklemektedir. Çatı kaplama hizmeti almak isterseniz 0533 635 61 90 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com