Çatı Aktarma

Gaziantep Çatı Aktarma
Gaziantep Çatı Aktarma Firması

ACK Çatı Ltd Şti., Gaziantep ve ilçelerinde çatı aktarmada profesyonel bir ekiple işçilik yapan ender firmalardan biridir.

Firmamız Gaziantep'te oluşturduğu eğitimli ve deneyimli ustaları ile çatı tamiri ve montajı işlerini garantili yapmaktadır. Her tip çatı projesinde yüzlerce büyüklü ve küçüklü referansa sahip olmaktan gurur duyarız.

Firmamız Gaziantep'de Çatı aktarma işlerinde lider firmalardan biridir. Firmamız ilk günkü heyecanla müşterilerine sağlıklı bir ortam oluşturmak çatı aktarım işine devam etmektedir. İlkemiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışıdır.

Gaziantep ve ilçelerinde bulunan eğitim kurumları, avm, işyeri, sağlık kuruluşları, bina, apartman, villa, müstakil ev, konut, garaj, üretim tesisleri, ve fabrika çatılarının aktarım ve tamirini kaliteli işçilikle yapmaktayız.

ACK Çatı, kurulduğu günden bu yana Gaziantep'de her türlü çatı aktarma işlerinizi itina ile yapmaktadır. Sağlam ve kullanışlı çatılar binanın ömrünü uzatır. Su ne nem binaların en büyük düşmanıdır. Zamanla dökülmelere yol açar. Aktarılmış çatılar sayesinde bina nemden sudan korunur. Su sızıntıları ortadan kalkar. İşçiliğimizle yenilenmiş çatılarda nem ve ısı yalıtımı oluşur. Gaziantep ve ilçelerinde Çatı Aktarım Ustası arıyorsanız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com