Çatı Drenajı

Gaziantep Çatı Drenajı Ustası
Gaziantep Çatı Drenajı Ustası

ACK Çatı Sistemleri, Gaziantep ve ilçelerinde düz ve eğimli çatılarda çatı drenajı işini usta bir ekiple çözüme kavuşturmaktadır.

Firmamız, çatı drenajı ustası olarak Anteplilere hizmet etmekten mutluluk duyar. Sifonik Çatı drenajı firması aramalarınızda Antep'de size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunacak özel bir firmayız.

Çatı tamir ve bakım işinde her türlü bilgi ve fiyatı 0533 635 61 90 nolu telefonumuzdan talep edebilirsiniz.

Düz çatılar; alçak noktalara yerleştirilen ve binanın yağmur suyu drenaj sitemine bağlanan çatı süzgeçlerine doğru eğimli olarak yapılır.. Düz çatı drenajı, binalar için çok önemli bir yapı uygulamasıdır. Gaziantep ve ilçelerinde düz çatı drenajı bizim işimiz. İşimizde uzman bir ekip görev almaktadır.

Eğimli çatılar tarafından akıtılan su, zemin erozyonunun önlemek için saçaklar boyunca yerleştirilen oluklarda toplanmalıdır. Oluklar, suyu yağmur iniş borularına boşaltırken, iniş boruları bir pis su ya da yağmur suyu kanalına dökülürler.

Her tür çatı drenajı ustası ihtiyacınızda firmamız işinin ehli ustalarla hizmet üretmektedir.

Düz çatılar; alçak noktalara yerleştirilen ve binanın yağmur suyu drenaj sitemine bağlanan çatı süzgeçlerine doğru eğimli olmalıdır. Gaziantep ilimizde en iyi çatı drenajı işlemlerini yapmaktayız.

ACK Çatı, yılların tecrübesi ile sifonik çatı derenaj işlerinde Anteplilere hizmet vermektedir. 0533 635 61 90 nolu telefonumuz ile bize ulaşabilir, görüşme talep edebilirsiniz.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com