Şehitkamil Çatı Tamiri

Şehitkamil Çatı Tamiri
Şehitkamil Çatı Tamir Servisi

Şehitkamil ACK Çatı LTD. ŞTİ., Gaziantep ve ilçeleri çatı tamircisi aramalarınızda size en iyi hizmeti verecek lider firmadır. 0533 635 61 90 hızlı iletişim hattımızdan çatı ustası talep edebilirsiniz. Çatınızda lokal olarak onarım gerektiğinde sadece bir telefonla arızayı bildirip randevu almanız yeterlidir. Siz değerli Anteplilere en iyi hizmeti verebilmek için konusuna hâkim olan çatı ustalarımız randevu aldığınız günde adresinize gelecektir. Ekibimiz akan yeri bulup, çatı kaplamasının kırıklarını değiştirdikten sonra çatı tamirini tamamlayacaktır. Çatılarda ortaya çıkan her tür arızalardan işçilik olarak Şehitkamil Çatı olarak rüzgara karşı çatı uçmalarına karşı bilinçli bir işçilik sunuyoruz. Çatı ustalarımız bu sorumluluk ile hareket ederek tamir olacak yerleri garantili olarak tamir etmektedirler.

Ülkemizde bölgelere göre çatıların ortalama ömrü 20 yıldır. Nemli ve bol yağışlı bölgelerde kullanım ömrü daha da kısalır. Gaziantep’in iklim yapısı göz önüne alındığında ortalama çatı ömrü 20 yıl diyebiliriz.

Antep ve ilçelerinde çatı tamirindeki tecrübelerimize göre hava koşulları ve montaj hatalarını da göz önüne alırsak, iki yılda bir çatıların gözden geçirilmesi tavsiyemizdir. Gaziantep’deki ev sahipleri, çatı uçmalarına karşı önlem almalarını önemle hatırlatırız. Ayrıca çatı oluklarının da su kaçakları bakımından tadilatı gerekebilir.

ACK Çatı Antep’teki çatıların komple veya bazı kısımlarını tamir etmekte eğitimli ustalarla hizmet üretmektedir. Her türden çatı onarımında bize danışmadan usta aramayınız. Garantili ve uygun fiyatlarımızla çatı sistemleri üzerine Anteplilere hizmet etmekten gurur duyarız.

Çatı aktarımı ve tamiri riskli ve ustalık gerektiren bir iştir. Acemi ustaların tamir etmek yerine çatınıza ne tür hasar verebileceğini kestiremezsiniz. Bilmenizi isteriz ki; yüzlerce kurumsal ve bireysel referansa sahip çok özel bir firmayız. Firmamız çatıda akıntı yapan bölgeleri tespit ederek, akıntı yapan yerler sistem ürünleri ile izole eder. Çatı tamiri ve onarımı işlemi sonrasında müşterimize garanti belgesi takdim edilir.

Ayrıca, apartman sakinleri olarak çatınızın tamir edilme veya değiştirilme zamanının gelip gelmediğini belirlemek sizler zor olabilir. Firmamız ile görüşerek çatınızın şu andaki durumunu tespit ettirerek kontrol ettirebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken şey Gaziantep çatı sistemleri uzmanı ile görüşmenizdir. ACK Çatı Sistemleri, müşteri talebi doğrultusunda çatılarınızda keşif yapılarak expertiz raporu ile sizleri bilgilendirecektir.

Şehitkamil Çatı Tamir Firması Çatı Tamirinde Hangi Hizmetleri Üretmektedir?

 • Şehitkamil Çatı aktarma,
 • Şehitkamil Dere izolasyonu,
 • Şehitkamil Çatı tamiri,
 • Şehitkamil Çatı izolasyonu,
 • Şehitkamil Her türlü çatı işleri
 • Şehitkamil Çatı onarımı,
 • Şehitkamil Asma dere,
 • Şehitkamil Gizli dere,
 • Şehitkamil Mantolama,
 • Şehitkamil Kiremit çatı aktarma,
 • Şehitkamil Çatı su izolasyonu,
 • Şehitkamil Sıfır çatı yapımı,
 • Şehitkamil Yağmur Suyu oluklarının tamiri

Her tür çatı tamir bakım ve onarım işlerinizde 0533 635 61 90 hızlı iletişim hattımızdan görüşme talep edebilirsiniz.

Çatı Onarımı Ne Kadar?

Çatı onarımı bir çok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Öncelikli olarak çatının tipi belirleyicidir. Günümüzde birçok çatı tipleri mevcuttur. Montajı yapılmış çatıyı oluşturan malzemeler onarımda fiyatı belirleyici olmaktadır. İkinci olarak çatının eğimi gelmektedir. Çatı eğimleri işçilik açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Çatı tamirinde üçüncü belirleyici unsur kaç metrakare tamir edileceğinin belirlenmesidir. Bu nedenlerden ötürü ücretsiz tespit için bizlere başvurabilir fiyat alabilirsiniz.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com