Nizip Çatı Tamiri

Nizip Çatı Tamiri
Nizip Çatı Tamir Servisi

Nizip Çatı Tamir Servisi, Gaziantep ve ilçelerinde çatı tamircisi aramalarınızda size en iyi hizmeti verecek lider firmadır. Hızlı iletişim hattımız olan 0533 635 61 90 telefonumuzdan çatı ustası talep edebilirsiniz. Çatınızda lokal olarak onarım gerektiğinde sadece bir telefonla arızayı bildirip randevu almanız yeterlidir. Siz değerli Anteplilere en iyi hizmeti verebilmek için konusuna hâkim olan çatı ustalarımız randevu aldığınız günde adresinize gelecektir. Ekibimiz akan yeri bulup, çatı kaplamasının kırıklarını değiştirdikten sonra çatı tamirini tamamlayacaktır. Çatılarda ortaya çıkan her tür arızalardan işçilik olarak Nizip Çatı olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Çatı tamir ustalarımız bu bilinç ile hareket ederek tamir olacak yerleri garantili olarak tamir edeceklerdir.

Çatıdaki mevcut olan kiremit ve omuz mahyalardan kırık olanları tamamen sökülür. İçlerinde kırık, çatlak ve yıpranmış olanları yenileri ile değiştirildikten sonra çatı üzerinde balyalar halinde sıralanır. kiremitler söküldükten sonra ortaya çıkan karkas- ahşap iskelet üzerinde kırık, çürümüş, sağlam olmayanları ve tahtalarının eksik olanları tamamlanır.

ACK Çatı Antep’teki çatıların komple veya bazı kısımlarını tamir etmekte eğitimli ustalarla hizmet üretmektedir. Her türden çatı onarımında bize danışmadan usta aramayınız. Garantili ve uygun fiyatlarımızla çatı sistemleri üzerine Anteplilere hizmet etmekten gurur duyarız.

Çatı aktarımı ve tamiri riskli ve ustalık gerektiren bir iştir. Acemi ustaların tamir etmek yerine çatınıza ne tür hasar verebileceğini kestiremezsiniz. Bilmenizi isteriz ki; yüzlerce kurumsal ve bireysel referansa sahip çok özel bir firmayız. Firmamız çatıda akıntı yapan bölgeleri tespit ederek, akıntı yapan yerler sistem ürünleri ile izole eder. Çatı tamiri ve onarımı işlemi sonrasında müşterimize garanti belgesi takdim edilir.

Çatı Tamiri Nizip hizmet odaklı çalışan, müşteri memnuniyetini gözeten lider firmadır. Nizip ilçemizde her tür çatı tamir ve bakımında sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çatı ustası ve malzeme temini noktasında sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Çatı işinde teknolojideki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Şu zamana kadar Antep'de yapmış olduğumuz çatı kaplamalarında olumsuz bir geri bildirim almamış olmamız doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Nizip Çatı Tamir Firması, kaliteli, garantili işçilik ile hizmet üretmektedir. Firmamızı tercih ettiğinizde ustalarımızın işçiliğinden memnun kalacaksınız.

Firmamız çatı tamirinde, çatılarda oluşan toz, kiremit parçaları, tahta vb molozlar süpürülerek temizlenir Yağmur ve kar sularının tahliyesinde kullanılan gider, asma dere, gizli dere ve yağmur oluklarının izolasyon ve bakımları yapılır. Çatının ses, nem, ve ısı izolasyonları yapılarak proje teslim edilir.

Nizip Çatı Tamir Firması, Çatı Tamirinde Hangi İş ve Hizmetleri Üretmektedir?

 • Nizip Çatı aktarma,
 • Nizip Dere izolasyonu,
 • Nizip Çatı tamiri,
 • Nizip Çatı izolasyonu,
 • Nizip Her türlü çatı işleri
 • Nizip Çatı onarımı,
 • Nizip Asma dere,
 • Nizip Gizli dere,
 • Nizip Mantolama,
 • Nizip Kiremit çatı aktarma,
 • Nizip Çatı su izolasyonu,
 • Nizip Sıfır çatı yapımı,
 • Nizip Yağmur Suyu oluklarının tamiri

Nizip Çatı Tamir Ustası, ilçemizde çatı tamiri, çatı bakımı, çatı onarımı ve çatı aktarımı işlerinde deneyimli çatı ustaları ile garantili işçilik sunmaktadır. Gaziantep'de Çatı Tamir Ustası aramalarınızda size en iyi hizmeti vermek için hazırız. Her tür çatı tamir bakım ve onarım işlerinizde 0533 635 61 90 hızlı iletişim hattımızdan görüşme talep edebilirsiniz.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com