Gaziantep Çatı Tamiri

Gaziantep Çatı Tamiri
Gaziantep Çatı Tamir Servisi

Gaziantp ACK Çatı LTD. ŞTİ., Gaziantep ve ilçeleri çatı tamircisi aramalarınızda size en iyi hizmeti verecek lider firmadır. 0533 635 61 90 hızlı iletişim hattımızdan çatı ustası talep edebilirsiniz. Çatınızda lokal olarak onarım gerektiğinde sadece bir telefonla arızayı bildirip randevu almanız yeterlidir. Siz değerli Anteplilere en iyi hizmeti verebilmek için konusuna hâkim olan çatı ustalarımız randevu aldığınız günde adresinize gelecektir. Ekibimiz akan yeri bulup, çatı kaplamasının kırıklarını değiştirdikten sonra çatı tamirini tamamlayacaktır. Çatılarda ortaya çıkan her tür arızalardan işçilik olarak Gaziantep Çatı olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Çatı tamir ustalarımız bu bilinç ile hareket ederek tamir olacak yerleri garantili olarak tamir edeceklerdir.

Çatıdaki mevcut olan kiremit ve omuz mahyalardan kırık olanları tamamen sökülür. İçlerinde kırık, çatlak ve yıpranmış olanları yenileri ile değiştirildikten sonra çatı üzerinde balyalar halinde sıralanır. kiremitler söküldükten sonra ortaya çıkan karkas- ahşap iskelet üzerinde kırık, çürümüş, sağlam olmayanları ve tahtalarının eksik olanları tamamlanır.

ACK Çatı Antep’teki çatıların komple veya bazı kısımlarını tamir etmekte eğitimli ustalarla hizmet üretmektedir. Her türden çatı onarımında bize danışmadan usta aramayınız. Garantili ve uygun fiyatlarımızla çatı sistemleri üzerine Anteplilere hizmet etmekten gurur duyarız.

Çatı aktarımı ve tamiri riskli ve ustalık gerektiren bir iştir. Acemi ustaların tamir etmek yerine çatınıza ne tür hasar verebileceğini kestiremezsiniz. Bilmenizi isteriz ki; yüzlerce kurumsal ve bireysel referansa sahip çok özel bir firmayız. Firmamız çatıda akıntı yapan bölgeleri tespit ederek, akıntı yapan yerler sistem ürünleri ile izole eder. Çatı tamiri ve onarımı işlemi sonrasında müşterimize garanti belgesi takdim edilir.

Çatı Tamiri Gaziantep hizmet odaklı çalışan, müşteri memnuniyetini gözeten lider firmadır. Gaziantep ilçemizde her tür çatı tamir ve bakımında sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çatı ustası ve malzeme temini noktasında sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Çatı işinde teknolojideki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Şu zamana kadar Antep'de yapmış olduğumuz çatı kaplamalarında olumsuz bir geri bildirim almamış olmamız doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Gaziantep Çatı Tamir Ustası, kaliteli, garantili işçilik ile hizmet üretmektedir. Firmamızı tercih ettiğinizde ustalarımızın işçiliğinden memnun kalacaksınız.

Firmamız çatı tamirinde, çatılarda oluşan toz, kiremit parçaları, tahta vb molozlar süpürülerek temizlenir Yağmur ve kar sularının tahliyesinde kullanılan gider, asma dere, gizli dere ve yağmur oluklarının izolasyon ve bakımları yapılır. Çatının ses, nem, ve ısı izolasyonları yapılarak proje teslim edilir.

Gaziantep Çatı Tamir Firması Çatı Tamirinde Hangi İş ve Hizmetleri Üretmektedir?

 • Gaziantep Çatı aktarma,
 • Gaziantep Dere izolasyonu,
 • Gaziantep Çatı tamiri,
 • Gaziantep Çatı izolasyonu,
 • Gaziantep Her türlü çatı işleri
 • Gaziantep Çatı onarımı,
 • Gaziantep Asma dere,
 • Gaziantep Gizli dere,
 • Gaziantep Mantolama,
 • Gaziantep Kiremit çatı aktarma,
 • Gaziantep Çatı su izolasyonu,
 • Gaziantep Sıfır çatı yapımı,
 • Gaziantep Yağmur Suyu oluklarının tamiri

ACK Çatı, Gaziantep ve ilçelerinde çatı tamiri, bakımı, onarımı işlerini çatı ustaları ile garantili yapmaktadır. Gaziantep'de Çatı Tamir Ustası aramalarınızda size en iyi hizmeti vermek için hazırız. Her tür çatı tamir bakım ve onarım işlerinizde 0533 635 61 90 hızlı iletişim hattımızdan görüşme talep edebilirsiniz.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com