Oğuzeli Çatı Aktarma

Oğuzeli Çatı Aktarma
Oğuzeli Çatı Aktarma Firması

ACK Çatı Aktarma firması olarak Gaziantep'te aranılan firma olmaktan gurur duyarız. Çatı akıttığında, çatı kiremitleri kırıldığında işini düzgün yapan bir firma arıyorsanız 0533 635 61 90 telefondan bize ulaşın.

Düzenli çatı aktarma yapıldığında taşıyıcı çatı ahşap malzemesi çürümez ve taşıyıcılığı azalmaz. Oğuzeli Çatı Aktarma her model ve tipte çatı aktarımı işinde usta bir ekipte işini yapmaktadır. Aktarılması düzgün yapılmayan çatı arasında küf ve bakteri oluşur. Oluşan kötü koku sağlıksız ortam oluşturur. Yanlış aktarılan çatılarda kiremitler sadece çıta üzerine yerleştirilmiş ise çok fazla eğim kaybı ve çukurlar oluşur. Bunun sonucunda suyun akışkanlığı kaybolur, kiremit aralarından bina su alır.

Çatıda anten ayarlama veya başka nedenlerle çatı üzerinde gezinmelerden dolayı kiremit, mahya kırılmaları yaşanır. Oğuzeli Çatı Aktarım firması olarak çatınızı yeniliyor ömrünü uzatıyoruz. Ev ve işyerlerinin çatısını tekniğine uygun olarak karkasının tamiri ve bakımı yapıyoruz. Kiremit altına jüt sererek, derelere galvanizli saç yerleştirip, su yalıtımı yapıyoruz. Yeni nesil sağlam kiremitler döşeyerek çatının aktarılması yapıyoruz.

Firmamız çatı aktarım işini aldığında, birçok tamir ve bakım işini de aynı zamanda yaparak çatıyı tamamen yeniliyoruz. Çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi veya tamiri, çatı karkas onarımını da çatı aktarım esnasında yaparak teslim ediyoruz.

Çatı aktarım projesinde çatının bütün elemanları elden geçirilerek çatı tamamen yenilenmiş olur. Gaziantep'te en iyi çatı aktarım ustası ile çalışmaktan mutluluk duyarız. Çatı aktarma işini Oğuzeli ilçemizde uzman ekibimize teslim ettiğinizde çatı ile ilgili bütün problemleriniz kökünden çözülmüş olur. Çatı aktarma işleri yaptığımız her bina da firmamız çatı işçiliğimize garanti vermektedir. ACK Oğuzeli Çatı'ya güvenin!

Çatı aktarımı ve tamiratını Araban'da sorunsuz bir şekilde yapan firmayız. Çatınız ile ilgili problemlerinizde sadece bir telefonla arızayı bildirip randevu almanız yeterlidir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çatı aktarım konusunda uzman olan Oğuzeli çatı ustası randevu aldığınız günde adresinize gelecektir. Çatı ustalarımız çatı tamiratı gereken ve çatının akan yerini bulup, çatı kaplamasının kırıklarını değiştirdikten sonra çatı tamirini tamamlayacaktır. Çatı oluk tamiri ve değiştirilmesi gereken olukları değiştiriyoruz ya da tamamını yeniden eksiz olarak montajını yapıyoruz. Çatı aktarma bittiğinde çıkacak çatı tamiri arızalarından Oğuzeli Çatı olarak biz sorumlu olacağımızı şimdiden garanti ediyoruz.

Çatı tamiri ve tamiratı konusunda Gaziantep ve ilçelerinde hizmet odaklı olarak çalışmaktayız. Şu zamana kadar Antep’de yapmış olduğumuz çatıların tamiri ve aktarımı hususunda bir sorun yaşanmamıştır. Müşteri memnuniyeti firmamızın gelişimi için çok önemli olduğunun bilincindeyiz.

Çatı aktarımı ile ilgili sormak istediğiniz her tür bilgiyi 0533 635 61 90 telefondan alabilirsiniz.

Tags

ACK Çatı LTD ŞTI

Yeşilevler Mah. 88030 Nolu Cad. No:29 B Şahinbey/Gaziantep

Telefon : 0533 635 61 90

Email : info@ackcati.com